Kudat Tasarım & Maket Atölyesi

MİMARİ TASARIM/GÖRSELLEŞTİRME

nokta 3D CEPHE TASARIMI
İnşaat - yapı sektöründe firmanızın ve ya kuruluşunuzun adını duyurmanın, müşterileri etkilemenin en etkili yollarından birisi de bilgisayar ortamında hazırlanmış 3d Cephe Tasarımlarıdır.

nokta İÇ MİMARİ
Kudat Tasarım Ekibi, "Hayalleriniz gerçek olsun diye" sizin için tasarımlar yaparak hayalinizdeki ortamlarda yaşamınıza yardımcı olur.
İç mekan tasarlarken tasarlanan mekanı sizinle paylaşır gibi çalışır ve isteklerinizi en modern teknolojilerle en düşük maliyetlerde uygulanabilmesi için zaman harcarız.

nokta MAKET
Şanlıurfa'nın ilk maket atölyesi olarak 13. yılını tamamlayan firmamız, mimari, endüstriyel, tasarım, kesit, prototip, yerleşim birimleri ve giderek artan konulardaki projelerin vazgeçilmez ve tamamlayici unsuru haline gelen maketlerin üretimi konusunda bugün tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir

nokta ANİMASYON
3D Hareketli Görüntüler, 3D Animasyon gibi konularda müşterilerimizin bu alandaki iş hedeflerine en uygun kreatif, etkileyici ve kullanıcı dostu multimedia uygulamaları konusunda çözümler sunmaktayız.

PEYZAJ TASARIM VE UYGULAMA
projelendirme, uygulama, danışmanlık hizmetleri

nokta BİTKİLENDİRME
Peyzaj projelerinizin, ev, villa, ofis gibi tüm yaşam alanlarınızın bitkilendirme işlemlerini yapıyoruz.

nokta AHŞAP KENT MOBİLYALARI
Kamelya, pergole, çöp kovaları, banklar, saksılar, çocuk oyun grupları gibi ahşap mobilya üretimi ile peyzaj projelerinizi zenginleştirelim.

nokta ÇOCUK OYUN GRUPLARI

nokta AQUAPARK ÜRETİMİ
Aquapark ve su kaydırakları projenize uygun tasarlanıp üretimi yapılmaktadır.

FİBER METAL TEKNOLOJİLERİ
üretim ve uygulama

nokta DAĞ KIZAĞI
Hayatı eğlenceye dönüştüren dağ kızakları, mühendis ve mimarlarımız tarafından projelendiriliyor, uzman teknik ekibimiz tarafından kurulumu yapılıyor..

nokta MASAL VE TEMALI PARKLAR
Klasiğin ötesinde çizgi film karakterlerinden, kamyon, gemi, uçak gibi modellerden oluşan masal temalı parklarla çocuklar şimdi daha da mutlu.

nokta FİBER HAVUZ
Muhteşem tasarım esnekliğini ve güzelliğini kompozit üretimin faydaları ile birleştirdiğimiz Fiber Havuzlar diğer havuzlara kıyasla sağlamlığı, sızdırmazlığı, hijyenik olması, yosun tutmaması gibi bir çok özelliğe sahip.

REKLAM TANITIM

nokta WEB TASARIM
Kurumsal kimliğinize uygun, mobil uyumlu tasarıma sahip, aram motorlarıyla tam uyumlu, firmanızı, projenizi tanıtabileceğiniz özgün web sayfaları yapmaktayız. "Çarpıcı tasarım, özgün bakış açısı ve uzman site içeriği"

nokta KATALOG
Her ölçü ve özellikte, projelerinizi, ürünlerinizi benzersiz tasarımlar ile tanıtmak için KATALOG çalışmalarınızı yapmak için hazırız.

nokta KURUMSAL KİMLİK
A'dan Z'ye tüm tasarımların yer aldığı Kurumsal Kimlik çalışmalarını firmanızın öyküsüne ve vizyonuna uygun bir şekilde tasarlıyoruz.

nokta REKLAM TANITIM DANIŞMANLIK
Müşterilerimize dışardan çalıştıkları bir reklam ajansı gibi değil, kendi içlerinde barındırdıkları bir birimmiş gibi hizmet vermekteyiz.
Logo, Kurumsal Kimlik, Afiş, Broşür, Katalog, Reklam Filmi gibi görsel ve işitsel içeriklerle birbiriyle örtüşen çözümler sunmaktayız.

Kudat Tasarım & Maket Atölyesi

Kudat 3d Tasarım ve Maket Atölyesi Şanlıurfa Kudat 3d Tasarım ve Mimari Maket Atölyesi Şanlıurfa

Karşıyaka Mh. Balıkayağı Bulvarı No: 19 Karaköprü / Şanlıurfa

+90 532 463 97 63
kudat@kudat.com.tr

Buca Koop Mh. 1407 Sk. No:5 Buca,İZMİR

+90 532 442 76 20
kudat@kudat.com.tr